2013/2014

NZ1: Bryce Hunger & David Smith

A Class: 649A Jesse Woollett

B Class: No entrants.

C Class: 588C Kevin Hermansen

D Class: 385D Bryce Hunger

E Class: 236E Nathan Fogden

F Class: 72F Dave Hintz

G Class: No entrants.

2012/2013

NZ1: Ron Sturme & Will Sturme

A Class: 564A Dean Jones

B Class: No entrants.

C Class: 588C Kevin Hermansen

D Class: 385D Bryce Hunger

E Class: 236E Nathan Fogden

F Class: 72F Dave Hintz

G Class: No entrants.

2011/2012

NZ1: Derek Smyth & Todd Charman

A Class: 477A Graeme Goble

B Class: No entrants.

C Class: 150C John Hawken

D Class: 7D Derek Smyth

E Class: 280E Rhys O’Brien

F Class: 10F Graeme Kingston

G Class: No entrants.

2010/2011

NZ1: Dan Cowper & Dave Hoskin

A Class: 359A Ian Templeton

B Class: No entrants.

C Class: 222C Hamish Auret

D Class: 413D Dan Cowper

E Class: 423E Pierre le Lievre

F Class: 10F Graeme Kingston

G Class: No entrants.

2009/2010

NZ1: Derek Smyth & Todd Charman

A Class: 75A Rex Mealing

B Class: 244B John Jenkins

C Class: 222C Hamish Auret

D Class: 7D Derek Smyth

E Class: 423E Pierre le Lievre

F Class: 90F Paul Taylor

G Class: No entrants.

2008/2009

NZ1: Philip Walton & Chace Rodda

A Class: 480A Glenn D’Ath

B Class: No entrants.

C Class: 99C Phil Conwell

D Class: 66D Phillip Walton

E Class: 145E Neville Mather

F Class: 42F Brian Howat

G Class: No entrants.

2007/2008

NZ1: Daniel Cowper & Dave Hoskin

A Class: 359A Ian Templeton

B Class: 3B Chace Rodda

C Class: 135C Brendon James

D Class: 413D Dan Cowper

E Class: 777E Mike Gee-Taylor

F Class: 302F Phil Baylis

G Class: No entrants.

2006/2007

NZ1: Daniel Cowper & Dave Hoskin

A Class: 236A Nathan Fogden

B Class: 42B Brian Howat

C Class: 135C Brendon James

D Class: 413D Dan Cowper

E Class: 777E Mike Gee-Taylor

F Class: 302F Phil Baylis

G Class: 101G Ray Hill

2005/2006

NZ1: Theo Spanbroek & Alan Gibbson

A Class: 236A Nathan Fogden

B Class: 42B Brian Howat

C Class: 135C Brendon James

D Class: 84D Theo Spanbroek

E Class: 777E Mike Gee-Taylor

F Class: 302F Phil Baylis

G Class: No entrants.

2004/2005

NZ1: Martin Walton & Phillip Walton

A Class: 62A Steve Thomason

B Class: No entrants.

C Class: 135C Brendon James

D Class: 154D Martin Walton

E Class: 225E Les Unkovich

F Class: 109F Ron Sturme

G Class: No entrants.

2003/2004

NZ1: Theo Spanbroek & Alan Gibbson

A Class: 163A Clinton Carrol

B Class: 146B Steve Tapiki

C Class: 135C Brendon James

D Class: 84D Theo Spanbroek

E Class: 79E Dean Russell

F Class: 154F Martin Walton

G Class: 78G Allan Cross